ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 11 Ιαν. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 13 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΣΙΩΝΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
8 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
10 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚ/ΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ
11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
13 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΕΡΤΣΕΛΗΣ
14 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΣΙΩΝΗ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
15 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΥΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
16 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
17 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
18 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – Χ»ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
20 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
21 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
22 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
23 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΤΣΕΡΤΣΕΛΗΣ
24 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
26 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 13 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΞΕΦΤΕΡΗΣ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΕΣΧΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
5 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
6 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ