ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 3 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
 
Σάββατο 3 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
2 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ  
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.  
7 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.  
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
10 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ  
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
 
12 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
 
Κυριακή 4 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
13 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΖΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
14 ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ  
15 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
16 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
17 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
18 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
19 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
20 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΚΙΚΑΣ  
 
21 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΟΥΡΑΝ/ΛΗΣ
22 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
 
23 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
Κ-16 Σάββατο 3 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.  
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ  
4 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΙΚΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ  
7 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
8 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.  
 
Κ-12 Κυριακή 4 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΙΚΑΣ  
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.  
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΓΗΠ. ΥΠΟΔΟΜΩΝ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3 – 0 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ  
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ  
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
8 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ