Ισόπαλος έληξε ο εκτός έδρας αγώνας της ομάδας μας για την 9η αγωνιστική στην έδρα της Ορμύλιας.

Η ομάδα της Ορμύλιας μπήκε καλύτερα στο ματς και άνοιξε το σκορ στο 21° λεπτό.
Πολύ γρήγορα αντέδρασαν οι παίχτες του Κυριαφίνη ισοφαρίζοντας στο 29° λεπτό και κάνοντας την ανατροπή στο 75° λεπτό. Ενώ όλα δείχνανε πως θα φεύγαμε με τη νίκη σε μια φάση στο 91° λεπτό η οποία προήλθε από φάουλ που δεν ήταν ήρθε και η ισοφάριση με διπλή κόντρα. Άτυχη στιγμή για την ομάδα μας που συνεχίζει με ψηλά το κεφάλι.
Δόξα Ορμύλιας – Θύελλα Στανού 2-2

Σκόρερ:
Χασιώτης Δημήτρης 2 (29′,75′)

Θύελλα Στανού: (Γ. Κυριαφίνης)
Ευθυμούδης Κ., Καραθανάσης Δ., Αυγερινός Δ., Οικονόμου Γ., Ζαχαρούδης Θ., Τουπλικιώτης Ν., Τουπλικιώτης Α., Μπήντος Σ., Χασιώτης Δ. (75′ Σιώμος Ν.), Τουπλικιώτης Α., Καραθανάσης Γ.

Πάγκος:
Χαλκιάς Χ., Σαμαράς Σ., Στεφανής Σ., Στόικος Θ., Κασαμπαλής Θ.

Τέλος θα θέλαμε να ζητήσουμε από τον κύριο Σημαιάκη να μην είναι τόσο προκατειλημμένος με την ομάδα μας και να μας παίζει 50-50 κι όχι όπως και σήμερα που τα σφυρίγματά του ήταν 80-20.