• Η σελίδα με της μεταγραφές θα ενημερώνεται όταν υπάρχει κάποια μεταγραφή από την Α’ Κατηγορία…

ΤΑ.Μ.Κ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ: (Γιώργος Κεφαλάς)
Ηρθαν:                                                                                                             Κομπάλια Ηρακλής ( Αρης Παλαιοχωρίου)
Παπάζογλου Παναγιώτης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Πονιτσίδης Νίκος (Επανομή)
Τσέκος Θωμάς(Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κοκκινίδης Οδυσσέας (Ακρίτες Συκεών)
Ζολώτας Μιχάλης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Συρόπουλος Τόλης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Γιαννακόπουλος Γιάννης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Παπαζούδης Αποστόλης (Αλμωπός Αριδαίας)

Εφυγαν:                                                                                                         Γουγουτσάς Πάνος
Ντινιώτης Ηλίας
Παλάσκας Χρήστος
Παυλάτος Άγγελος
Σκέμπης Νίκος
Υψηλός Δημήτρης                                                                                                           Tαϊρης Λάμπρος (Αρης Παλαιοχωρίου)                                                                             Τσιντογιάννης Θανάσης (Άρης Παλαιοχωρίου)

Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ: (Κώστας Γαλτσίδης)
Ηρθαν:                                                                                                                 Καραδήμος Στέλιος (Αγ. Νικόλαο)
Σπάσιτς Στέφανος (Μακεδονικό)
Αρβανιτάκης Σπύρος (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Μπακαρόπουλος Βασίλης (Μακεδονικό)
Μέτσι Σέρτζιο (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Καραϊτης Γιώργος (Αγ. Παντελεήμονα)
Λεονταρίδης Μιχάλης (Παλαιοχώρι)                                                                                 Βούλγαρης Γιώργος (Νίκη Πολυγύρου)

Εφυγαν:                                                                                                                     Χρηστάρας Βασίλης
Παπαδόπουλος Αμβρόσιος
Κομνηνάκης Γιώργος (Α.Ε Λευκίμμης)
Αθανασιάδης Στάθης (Αρης Κασσανδρειας)
Καραβελίδης Μάκης                                                                                                       Ταρασίδης Χρήστος (Μάουρο)                                                                                         Παρμαξίδης Τριαντάφυλλος

Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: (Γιώργος Αμανατίδης)
Ηρθαν:                                                                                                                     Αργυρίου Βασίλης (Επανομή)
Ντιαλόσι Ζόγκ (κ17 Αρη Θεσσ/νικης)
Νταντάμης Νίκος (Επανομή)
Ρεσούλι Κλέο (Αγγελοχώρι)
Λεσάϊ Μπλέντι (Επανομή)
Νεστορόπουλος Κώστας (Επανομή)
Φαϊτατζόγλου Μιχάλης (Αγγελοχώρι)
Κατσαμακίδης Γιάννης (Βαρβάρα)

Εφυγαν:                                                                                                                   Μπερμπερίδης Νίκος (Διονυσίου)
Βαλμάρσκι Ευθύμης (Ολύνθο)
Βαγιάννης Κώστας
Χότζα Άγγελος (Α.Ο.Καρδίας)
Σιμόνι Αλμπέρτο (Αρης Παλαιοχωρίου)

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ: (Τριαντάφυλλος Μαχαιρίδης)
Ηρθαν:                                                                                                                   Αθανασιάδης Στάθης (Τρίγλια)
Λιτζερίνος Θοδωρής (Λύκος Λάρισας)
Πάτσι Ρίντι (Αφυτο)
Ιβάνοφ Καλίν
Κωνσταντάγκας Γιώργος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Σιδηρόπουλος Χαράλαμπος (Νεοκαισάρειας)

Εφυγαν:                                                                                                                     Καθάριος Παύλος
Αργυρίου Στέλιος (Ηρακλής Ν.Φωκαίας)
Καραγιώργης Παναγιώτης
Τόπτσης Άρης                                                                                                                 Σχοινάς Κώστας (Ηρακλής Ν.Φωκαίας)

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ: (Γιάννης Παπαβασιλείου)
Ηρθαν:                                                                                                                     Μανώλη Βασίλης (Α.Ο.Σημάντρων)
Τσεκεμίδης Αλέξανδρος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Φοίτας Δημήτρης (Μακεδονικό)
Γκέκας Σταύρος (Πευκοχώρι)
Μαρκογιαννάκης Αποστόλης (Ποτίδαια)
Γιουρτζίδης Βασίλης

Εφυγαν:                                                                                                                       Πάτσι Ρίντι (Αρης Κασσανδρειας)
Νταής Αστέριος
Τσίλης Γιώργος

ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ: (Χρήστος Νεοφώτιστος)
Ηρθαν:                                                                                                                         Σουνάς Μιχάλης (Α.Ο.Σημάντρων)
Μελίσσης Σάκης (Στρατώνι)
Βέντζιος Θανάσης (Μηχανιώνα)
Βαλμάρκσι Ευθύμης (Καλλικράτεια)
Κεφάλας Γιώργος
Αποστολάκης Γιώργος (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)

Εφυγαν:                                                                                                           Αναστασιάδης Κώστας                                                                                                   Λιόλιος Δημήτρης

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ: (Δημήτρης Νόλης)                                                             Ηρθαν:                                                                                                                     Δεδούσης Γιώργος (Φοινικάς Πολίχνης)
Γκότας Δημήτρης (Δόξα Ορμύλιας)
Βεκής Γιώργος (Δόξα Ορμύλιας)
Bραχνός Γιώργος (Θύελλα Στανού)
Πόπτσης Αλέξανδρος (Αρης Παλαιοχωρίου)

Εφυγαν:                                                                                                               Τσούρης Γιώργος (Νικήτη)

ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: (Γιώργος Δαλδογιάννης)
Ηρθαν:                                                                                                                     Ραφαέλας Κώστας (Πετράλωνα)
Λυδιανός Γιώργος (Νικήτη)
Καρράς Γιώργος (Νικήτη)
Λυδιανός Παναγιώτης (Νικήτη)
Παπανικολάου Λεμονής (Νέμεσις Συκιάς)
Ματσιατσιός Δημοκράτης (Νέμεσις Συκιάς)                                                                       Τσάνης Γιάννης (Α.Ο.Βιστωνίδας)                                                                                   Σπυρόπουλος Χαράλαμπος

Εφυγαν:                                                                                                           Ξανθινίδης Λουκάς
Καραδήμος Στέλιος (Π.Ο.Τρίγλιας)
Τσαναντίρι Ούτσα (Νίκη Πολυγύρου)
Χατζήκος Βίκτωρας (Αριστοτέλης Σ/Σ.)

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: (Νίκος Βεκόπουλος-Γιώργος Αλβανός)
Ηρθαν:

Εφυγαν:                                                                                                                     Τζιόλας Νίκος
Κατσαμακίδης Γιάννης (Π.Ο.Ν.Καλλικράτειας)
Σαραφιανός Χρήστος                                                                                                       Χούσα Ερμάντ (Π.Ο.Μουδανιών)

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: (Ζωτάκης Λεονίδας)
Ηρθαν:                                                                                                             Παπαποστόλου Χρήστος
Καραγιωργάκης Αντώνης (Γαλάτιστα)
Μπάκας Γιάννης (Δόξα Προσκυνητών)
Τσαναντίρι Ούτσα (Αγ. Νικόλαο)
Γαβανάς Νίκος (Γαλάτιστα)
Τσιότρας Αντώνης (Παλαιόχωρα)
Ισπιριάνης Γιάννης (Ελπίς Πολυγύρου)                                                                             Τζιόλας Νίκος (Βαρβάρα)                                                                                                 Παπαφλωράτος Γιάννης

Εφυγαν:                                                                                                                 Βούλγαρης Γιώργος (Π.Ο.Τρϊγλιας)
Τσακνάκης Κώστας
Πελεβάνης Κώστας

Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ: (Κώστας Ζαμπέτογλου)
Ηρθαν:                                                                                                                   Σαϊτιώτης Γιώργος (Αγ.Παντελεήμονα)
Αρζουμανίδης Νίκος (Σήμαντρα)                                                                                       Χούσα Ερμάντ (Βαρβάρα)                                                                                               Τσιτσίκας Θόδωρος (Θύελλα Κρήνη)                                                                               Τσιτσίκας Δημήτρης (Θερμαϊκός Φλογητών)

Εφυγαν:                                                                                                                       Σιούζος Πέτρος
Θεοδωρίδης Βασίλης (Διονυσίου)                                                                                     Τσακίρης

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ: (Μιχάλης Χρηστάρας)
Ηρθαν:                                                                                                         Ουσταμπασίδης Στέλιος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Χατζήκος Βίκτωρας (Αγ.Νικόλαο)
Βλαχοκώστας Δημήτρης (Αριστοτέλης Θεσσαλονίκης)                                                         Συρόπουλος Χαράλαμπος (Νέο Γυναικόκαστρο)                                                                 Μεσιάρης Μιχάλης (Αστέρας Ρεδεστού)                                                                             Μεντεσίδης Θοδωρής (Μελιτέα)                                                                                       Χατζησάββας Παύλος (Λεβεντοχώρι Κιλκίς)

Εφυγαν:                                                                                                                     Καϊάφας Χρήστος
Ντάσιος Θοδωρής
Μπουλγκουρίδης Γιώργος
Κάνιος Παναγιώτης
Αλεξάνδρου Αλέξανδρος

Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ: (Σάκης Συμεωνίδης)
Ηρθαν:                                                                                                                 Σταγκώνης Αστέρης

Εφυγαν:

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ: (Τάσος Θεοδωρίδης)
Ηρθαν:                                                                                                                   Οροιλίδης Κώστας (Αναγέννηση Βάβδου)                                                                         Σιδηρόπουλος Κυριάκος (Διονυσίου)

Εφυγαν:                                                                                                                   Πασχαλίδης Χρήστος
Ζήφκας Τάσος
Τσατσαρώνης Μιχάλης
Μακρίδης Παναγιώτης
Ανδρωνάς Θανάσης

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ: (Γιάννης Τσαλδάρης)
Ηρθαν:                                                                                                                   Γκανιγιάννης Γιώργος (Ποτίδαια)
Αργυρίου Στέλιος (Aρης Κασσανδρείας)                                                                           Σχοινάς Κώστας (Αρης Κασσανδρείας)

Εφυγαν:                                                                                                                   Λεμονής Νίκος

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ: (Αντώνης Βραχνός)                                                                         Ήρθαν:

    Έφυγαν: