13 C
Moudania,Greece
Δευτέρα, Μάιος 27, 2019

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (24-03-2019)

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (24-03-2019) /  Ώρα. 16:00   ΣΚΟΡ  1. Μ.Γ.Ο. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ  (3-1) Τελ.  2. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (0-2) Τελ.  3. ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (0-5) Τελ.  4. Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (1-1) Τελ.  5. ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ  (1-2) Τελ.  6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (2-1) Τελ.

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (23-03-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (23-03-2019) /  Ώρα. 16:00   ΣΚΟΡ  1. ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ – Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  (0-3) Τελ.  2. ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  (0-2) Τελ.

Διαιτητές αγώνων 23–24 Μαρ. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 23 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00   1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ   2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ     Κυριακή 24 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00   3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ...

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (17-03-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Β’ Ερασ./Κατηγ. (17-03-2019) / Ώρα. 11:00   ΣΚΟΡ  1. ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (1-1) Τελ.  2. Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Ο.ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  (2-1) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Β’ Ερασ./Κατηγ. (17-03-2019) / Ώρα. 14:00   ΣΚΟΡ  1. ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (7-0) Τελ. Αποτελέσματα αγώνων Α’ Ερασ./Κατηγ. (17-03-2019) / Ώρα. 16:00  ...

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (16-03-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Ερασ./Κατηγ. (16-03-2019) / Ώρα. 16:00   ΣΚΟΡ  1. Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ  (2-3) Τελ.  2. ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ  (2-2) Τελ.  3. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  (0-4) Τελ. Αποτελέσματα αγώνων Β’ Ερασ./Κατηγ. (16-03-2019) / Ώρα. 16:00   ΣΚΟΡ  1. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (1-3) Τελ.  2. ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (6-2)...

Διαιτητές αγώνων 16–17 Μαρ. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00   1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ   2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ   3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.     4 Μ....

Πρόγραμμα αγώνων Α΄και Β΄ Ερασιτεχνικής…

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 18η Αγωνιστική   Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο : 1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 5 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΒΡΑΣΤΩΝ 6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ 7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ...

Αναβολή Αγώνων 23-24 Φεβρουαρίου…

Η ΕΠΣ Χαλκιδικής ανακοινώνει την ΑΝΑΒΟΛΗ όλων των αγώνων (ανδρικών και παιδικών) ,που επρόκειτο να διεξαχθούν στις 23 και 24 Φεβρουαριου, λόγω έντονων καιρικών συνθηκών … Η διεξαγωγή των αγώνων αυτών θα οριστεί εκ νέου …

Διαιτητές αγώνων 23 – 24 Φεβ. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 23 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00   1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ   2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ   3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.     4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ...

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (17-02-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. (17-02-2019) / Ώρα. 11:00   ΣΚΟΡ  1. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ (4-0) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. (17-02-2019) / Ώρα. 14:00   ΣΚΟΡ  1. ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (1-1) Τελ. Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (17-02-2019) / Ώρα. 15:00   ΣΚΟΡ  1. Μ.Γ.Ο. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ (4-2)...