13 C
Moudania,Greece
Δευτέρα, Μάιος 27, 2019

Χαμός στην κορυφή του δευτέρου ομίλου της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας…

Η Βέροια γνώρισε την ήττα από τον Άρη στο Παλαιοχώρι (2-1) και έβαλε...φωτιά στην κορυφή του δευτέρου ομίλου της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας. Η Βέροια είχε την ευκαιρία με νίκη να κλειδώσει την υπόθεση-άνοδο,...

Αποτελέσματα αγώνων Γ’ Εθν. «2ου Ομίλου», (31-03-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Γ' Εθν. "2ου Ομίλου", (31-03-2019) / Ώρα. 16:00    ΣΚΟΡ  1. ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΒΕΡΟΙΑ  (2-1) Τελ.  2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  (1-1) Τελ.  3. ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Α.Π.Ε ΛΑΓΚΑΔΑ  (5-1) Τελ.  4. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ  (0-3) Τελ.  5. ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  (3-0) Τελ.  6. ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  (1-1) Τελ.  7. ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ –...

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (30-03-2019)…

* Για την ανανέωση της σελίδας για τα αποτελέσματα παρακαλώ πατήστε το (F5)... Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (30-03-2019) / Ώρα. 15:00   ΣΚΟΡ  1. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  (1-0) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (30-03-2019) / Ώρα. 17:00   ΣΚΟΡ  1. Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (2-0) Τελ.  2. Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ –...

Διαιτητές αγώνων 30 – 31 Μαρ. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 15:00   1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ –...

Τελικοί Κ-12 και Κ-16. Ορισμός (Χαμόγελο του παιδιού)…

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τους ορισμούς των Τελικών των πρωταθλημάτων Κ-12 και Κ-16, μεταξύ των ίδιων ομάδων ( ! ), ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ και ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005, ως κάτωθι: ΤΕΛΙΚΟΣ Κ-16: Κυριακή 31 Μαρ. 2019   Ώρα: 18:00 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005...

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (24-03-2019)

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (24-03-2019) /  Ώρα. 16:00   ΣΚΟΡ  1. Μ.Γ.Ο. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ  (3-1) Τελ.  2. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (0-2) Τελ.  3. ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (0-5) Τελ.  4. Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (1-1) Τελ.  5. ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ  (1-2) Τελ.  6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (2-1) Τελ.

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (23-03-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (23-03-2019) /  Ώρα. 16:00   ΣΚΟΡ  1. ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ – Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  (0-3) Τελ.  2. ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  (0-2) Τελ.

Διαιτητές αγώνων 23–24 Μαρ. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 23 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00   1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ   2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ     Κυριακή 24 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00   3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ...

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (17-03-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Β’ Ερασ./Κατηγ. (17-03-2019) / Ώρα. 11:00   ΣΚΟΡ  1. ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (1-1) Τελ.  2. Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Ο.ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  (2-1) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Β’ Ερασ./Κατηγ. (17-03-2019) / Ώρα. 14:00   ΣΚΟΡ  1. ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (7-0) Τελ. Αποτελέσματα αγώνων Α’ Ερασ./Κατηγ. (17-03-2019) / Ώρα. 16:00  ...

Αποτελέσματα αγώνων Γ’ Εθν. 2ος όμιλος (17-03-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων 22ης αγωνιστικής για την Γ' Εθνική (2ος Όμιλος)... Γ' ΕΘΝΙΚΗ (2ος Όμιλος)... Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων (1-1) Τελ. Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ Γιαννιτσά (1-0) Τελ. Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός (1-3) Τελ. Μελιτέας Μελίτης – Νίκη Αγκαθιάς (1-1) Τελ. Βέροια...