13 C
Moudania,Greece
Παρασκευή, Φεβρουάριος 22, 2019

Διαιτητές αγώνων Κυπέλλου 9 Ιαν. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Τετάρτη 9 Ιαν. 2019 Ώρα : 14:30 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. 2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ

Αποτελέσματα αγώνων Τετάρτης (19-12-2018)…

  Αποτέλεσμα αγώνα κυπέλλου προημ. Φάσης (19-12-2018) / Ώρα. 14:30    ΣΚΟΡ  1. Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ (5-0) Τελ.     Αποτέλεσμα διακόπτοντα αγώνα (19-12-2018) / Ώρα. 15:00   ΣΚΟΡ  1. ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  (0-2) Τελ.

Προημιτελική φάση Κυπέλλου Χαλκιδικής – Ορισμός αγώνων…

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό των 4 αγώνων της προημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Χαλκιδικής, ως κάτωθι : Τετάρτη 19 Δεκ. 2018   ( 14:30 ) Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ   ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ   Τετάρτη 9 Ιαν. 2019   ( 14:30 ) 2....

Κύπελλο Χαλκιδικής: Νίκη Πολυγύρου – Π.Ο.Μουδανιών (Ρεπορτάζ & Φώτο)…

Νικηφόρα πέρασε η ομάδα του Π.Ο.Μουδανιών μέσα στην δυνατή έδρα του Πολυγύρου, για το θεσμό του Κυπέλλου Χαλκιδικής... Σκόρερ για τα Μουδανιά:                                     ...

Αποτελέσματα αγώνων Κυπέλλου Χαλκιδικής (14-11-2018)…

Αποτελέσματα αγώνων Κυπέλλου 3ης φάσης (14-11-2018) / Ώρα. 14:30   ΣΚΟΡ   1. ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (0-2) Τελ.   2. Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ (3-1) Τελ.   3. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ (2-1) Τελ.   4. ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Μ.Γ.Ο. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ (3-1) Τελ.   5. ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ (0-4) Τελ.

Παρατηρητές αγώνων 14 Νοεμβρίου…

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Έναρξη Παρατηρητές ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 14/11/2018 14:30 ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 14/11/2018 14:30 ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 14/11/2018 14:30 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 14/11/2018 14:30 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Διαιτητές αγώνων Κυπέλλου 14 Νοε. 2018…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ     Τετάρτη 14 Νοε. 2018 Ώρα : 14:30 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.   2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ –...

Κύπελλο Χαλκιδικής: Άρης Παλαιοχωρίου – Ελπίς Βραστών (Ρεπορτάζ)…

Συνεχίζει την πορεία του στο Κύπελλο Χαλκιδικής ο Άρης Παλαιοχωρίου, που κέρδισε 4-0 την Ελπίδα Βραστών (πρώτη κατηγορία τοπικού) εντός έδρας, με αρκετές αλλαγές, παίρνοντας την πρόκριση για τα προημιτελικά του θεσμού. Για την ομάδα του Ανδρέα Παντζιαρά σκόραραν...

Διαιτητές αγώνα Κυπέλλου 7 Νοε. 2018…

                      ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ     Τετάρτη 7 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΘΕΟΧΑΡΗ

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 14 Νοε. 2018…

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει των πρόγραμμα των υπολειπόμενων αγώνων της 3ης φάσης του Κυπέλλου Χαλκιδικής: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ης φάσης. Τετάρτη 14 Νοε. 2018 Ώρα : 14:30   Γήπεδο : 1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ...