13 C
Moudania,Greece
Τρίτη, Νοέμβριος 20, 2018

Αποτελέσματα αγώνων 7ης Αγων. Γ’ Εθνικής 2ου ομίλου (11-11-2018)…

Αποτελέσματα αγώνων Γ’ Εθν. 2ος όμιλος (11-11-2018) / Ώρα. 15:00    ΣΚΟΡ   1. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  (5-1) Τελ.   2. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  (2-1) Τελ.   3. ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ  (0-1) Τελ.   4. Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (2-3) Τελ.   5. ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ...

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (11-11-2018)…

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγ. (11-11-2018) / Ώρα. 11:00    ΣΚΟΡ   1. ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  (3-1) Τελ.   2. ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  (1-2) Τελ.   Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγ. (11-11-2018) / Ώρα. 14:00    ΣΚΟΡ   1. ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  (0-2) Τελ.   Αποτελέσματα Αγώνων Α’...

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (10-11-2018)…

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγ. (10-11-2018) / Ώρα. 15:00    ΣΚΟΡ   1. ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ  (2-0) Τελ.   2. Μ.Γ.Ο. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (3-2) Τελ.   3. ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (1-2) Τελ.   4. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (0-3) Τελ.   5. ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ  (1-2) Τελ.   6. Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ...

Διαιτητές αγώνων 10–11 Νοε. 2018…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ   2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΑΝΟΥ   3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Α. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ   4 ΑΡΗΣ...

Παρατηρητές Αγώνων 10-11 Νοεμβρίου…

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Έναρξη Παρατηρητές ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 11/11/2018 15:00 ΧΑΜΑΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 11/11/2018 15:00  ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 10/11/2018 15:00 ΤΖΙΜΗΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 10/11/2018 15:00 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 10/11/2018 15:00 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 10/11/2018 15:00 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 11/11/2018 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 11/11/2018 11:00 ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 11/11/2018...

Κύπελλο Χαλκιδικής: Άρης Παλαιοχωρίου – Ελπίς Βραστών (Ρεπορτάζ)…

Συνεχίζει την πορεία του στο Κύπελλο Χαλκιδικής ο Άρης Παλαιοχωρίου, που κέρδισε 4-0 την Ελπίδα Βραστών (πρώτη κατηγορία τοπικού) εντός έδρας, με αρκετές αλλαγές, παίρνοντας την πρόκριση για τα προημιτελικά του θεσμού. Για την ομάδα του Ανδρέα Παντζιαρά σκόραραν...

Διαιτητές αγώνα Κυπέλλου 7 Νοε. 2018…

                      ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ     Τετάρτη 7 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΘΕΟΧΑΡΗ

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 14 Νοε. 2018…

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει των πρόγραμμα των υπολειπόμενων αγώνων της 3ης φάσης του Κυπέλλου Χαλκιδικής: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ης φάσης. Τετάρτη 14 Νοε. 2018 Ώρα : 14:30   Γήπεδο : 1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ και Γ΄ Ερ. κατηγορίας…

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων τις Α', Β', & Γ' Ερασιτεχνικής Κατηγορίας της Χαλκιδικής, μέχρι το τέλος του 1ου Γύρου...  (Δείτε εδώ...)

Δείτε τα highlights και τα goal του αγώνα Δόξα Ορμύλιας – Κύπρος Διονυσίου (Video)…

Δείτε εδώ τα highlights και τα goal του αγώνα... https://www.facebook.com/DoxaOrmilia/videos/2252582111644569/