13 C
Moudania,Greece
Παρασκευή, Φεβρουάριος 22, 2019
Β’ Ερασιτεχνική Κατηγορία "Γαιογνώση"

Β’ Ερασιτεχνική Κατηγορία "Γαιογνώση"

Παρατηρητές Αγώνων 16/17 Φεβρ. 2019…

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Έναρξη Παρατηρητές Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 16/02/2019 15:00 ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 16/02/2019 15:00 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 16/02/2019 15:00 ΚΛΑΨΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 16/02/2019 15:00 ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 16/02/2019 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 16/02/2019 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 16/02/2019 15:00 ΘΕΡΜΑΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 16/02/2019 15:00 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ...

Διαιτητές αγώνων 16 – 17 Φεβ. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 16 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00   1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ   2 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ   3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.   4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ...

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (10-02-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. (10-02-2019) / Ώρα. 11:00    ΣΚΟΡ  1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (5-2) Τελ.  2. Α.Ο.ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  (0-0) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. (10-02-2019) / Ώρα. 14:00    ΣΚΟΡ  1. ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  (2-0) Τελ. Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (10-02-2019) / Ώρα. 15:00   ...

Παρατηρητές Αγώνων 9/10 Φεβρουαρίου 2019…

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Έναρξη Παρατηρητές Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 09/02/2019 15:00 ΧΑΜΑΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 09/02/2019 15:00 ΦΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 09/02/2019 15:00 ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 09/02/2019 15:00 ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 09/02/2019 15:00 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 09/02/2019 15:00 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 09/02/2019 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 09/02/2019 15:00 ΚΛΑΨΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΑ Μ.Κ....

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (09-02-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (09-02-2019) / Ώρα. 15:00    ΣΚΟΡ  1. ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ  (6-0) Τελ.  2. Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Μ.Γ.Ο. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  (1-2) Τελ.  3. ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (1-2) Τελ. Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. (09-02-2019) / Ώρα. 15:00    ΣΚΟΡ  1. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  (2-0) Τελ.  2. Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ...

Διαιτητές αγώνων 9–10 Φεβ. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 9 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00   1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΙΚΑΣ   2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ   3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΑΝΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ     4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ...

Πέντε μεταγραφές ανακοίνωσε πριν από λίγο ο Αιγέας Πευκοχωρίου…

ΠΕΝΤΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ Ο ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ!!! "Με το κλείσιμο της μεταγραφικής περιόδου ο ΑΣ. Αιγέας πραγματοποίησε πέντε μεταγραφές με έμπειρους ποδοσφαιριστές οι οποίοι η βοήθειά τους θα είναι πολύτιμη για τη συνέχεια του πρωταθλήματος λόγω και των πολλών απουσιών (τραυματισμοί...

Αποτελέσματα αγώνων Τετάρτης (06-02-2019)…

Αποτέλεσμα αγώνα κυπέλλου ημιτελικής φάσης (06-02-2019) / Ώρα. 15:00    ΣΚΟΡ  1. Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ  (0-3) Τελ.   Αποτέλεσμα αγώνα Εξ’ αναβολής (06-02-2019) / Ώρα. 15:00    ΣΚΟΡ  1. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ/Σ. – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (4-3) Τελ.   Αποτέλεσμα από τον διακοπέντα αγώνα (06-02-2019) / Ώρα. 16:30    ΣΚΟΡ  1. ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (3-2)...

Είδηση τελευταίας στιγμής: Τέλος ο Νίκος Κανούλας από τα Σήμαντρα…

Πριν από λίγο λύθηκε η συνεργασία του προπονητή Νίκου Κανούλα με την διοίκηση των Σημάντρων...

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (03-02-2019)…

Αποτέλεσμα αγώνα  Β’ Κατηγ. (03-02-2019) / Ώρα. 11:00    ΣΚΟΡ  1. ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ  (0-5) Τελ.   2. ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  (4-1) Τελ. Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (03-02-2019) / Ώρα. 15:00    ΣΚΟΡ  1. Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  (1-0) Τελ.  2. ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  (1-0) Τελ.   3. ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ –...