13 C
Moudania,Greece
Δευτέρα, Μάιος 27, 2019
Β’ Ερασιτεχνική Κατηγορία "Γαιογνώση"

Β’ Ερασιτεχνική Κατηγορία "Γαιογνώση"

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (21-04-2019)…

  Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ.  (21-04-2019) / Ώρα. 11:00 ΣΚΟΡ 1. ...

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (20-04-2019)…

  Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ.  (20-04-2019) / Ώρα. 17:00 ΣΚΟΡ 1. Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ (1-1) Tελ....

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (14-04-2019)…

  Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. Χαλκ/κης (14-04-2019) / Ώρα 11:00 ΣΚΟΡ 1. ...

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (13-04-2019)…

  Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. Χαλκ/κης (13-04-2019) / Ώρα 17:00 ΣΚΟΡ 1. ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ –...

Διαιτητές αγώνων 13 – 14 Απριλίου 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 1ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ 2ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΑΝΟΥ 3ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ...

Αποτελέσματα Αγώνων Κυριακής 7 Απριλίου 2019…

  Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. (07-04-2019) / Ώρα. 11:00 ΣΚΟΡ 1. ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ –...

Διαιτητές Αγώνων 6-7 Απριλίου…

  Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 1Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ2ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ 3ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ-ΚΙΚΑΣ     4ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΚΟΥΡΑΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ 5Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016ΣΚΟΥΤΑΣ Φ-ΝΑΝΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ 6ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ...

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (30-03-2019)…

* Για την ανανέωση της σελίδας για τα αποτελέσματα παρακαλώ πατήστε το (F5)... Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (30-03-2019) / Ώρα. 15:00   ΣΚΟΡ  1. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  (1-0) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (30-03-2019) / Ώρα. 17:00   ΣΚΟΡ  1. Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (2-0) Τελ.  2. Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ –...

Διαιτητές αγώνων 30 – 31 Μαρ. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 15:00   1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ –...