13 C
Moudania,Greece
Πέμπτη, Δεκέμβριος 13, 2018
Β’ Ερασιτεχνική Κατηγορία "Γαιογνώση"

Β’ Ερασιτεχνική Κατηγορία "Γαιογνώση"

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (24-11-2018)…

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (24-11-2018) / Ώρα. 15:00    ΣΚΟΡ   1. ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ  (3-1) Τελ.   2. ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (0-0) Τελ.   3. ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ  (3-0) Τελ.   4. Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  (2-0) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. (24-11-2018) / Ώρα. 15:00    ΣΚΟΡ   1. Π.Α.Ο....

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (18-03-2018)…

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής Β’ Ερασ.Κατηγ. (18-03-2018) Ώρα. 14:00   ΣΚΟΡ 1. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ  (2-3) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής Α’ Ερασ.Κατηγ. (18-03-2018) Ώρα. 16:00   ΣΚΟΡ 1. Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ (1-4) Τελ. 2. ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (3-0) Τελ. 3. Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (1-0) Τελ. 4....

Αποτελέσματα αγώνων Σάββατου (08-12-2018)…

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. 12ης αγων. Σάββατο (08-12-2018) / Ώρα. 15:00   ΣΚΟΡ   1. Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ  (0-4) Τελ.   2. ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  (0-0) Τελ.   3. ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  (0-0) Τελ.   4. ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (3-0) Τελ.   5. ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  (0-1)...

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (04-11-2018)…

Αποτελέσματα Αγώνων Γ’ Εθν. Κατηγ. (04-11-2018) / Ώρα. 15:00   ΣΚΟΡ   1. Α.Π.Ε. ΛΑΓΚΑΔΑ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1-3) Τελ.   2. ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ (0-0) Τελ.   3. ΒΕΡΟΙΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ (5-3) Τελ.   4. ΕΜΡΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1-1) Τελ.   5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (0-0) Τελ.   6. Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ –...

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (03-03-2018)…

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (03-03-2018) Ώρα. 16:00     ΣΚΟΡ 1.   ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ     (1-0) Τελ. 2.  Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ/Σ     (4-0) Τελ.  3.  ΑΣΤΗΡ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ     (0-3) α.α 4.  Μ.Γ.Ο. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ     (0-1) Τελ. 5.  ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ -  ΘΥΕΛΛΑ...

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (14-10-2018)…

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγ. 3ης αγων.(14-10-2018)  / Ώρα. 11:00  1. ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (3-2) Τελ  2. Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  (1-3) Τελ.   Αποτελέσματα Αγώνων Γ’ Εθν. 2ος όμιλος  3ης αγων.   (14-10-2018)  / Ώρα. 16:00  1. ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Π.Ε. ΛΑΓΚΑΔΑ  (1-0) Tελ.  2. Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ – Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ  (0-0)...

Αποτελέσματα Αγώνων Σαββάτου (06-10-2018)…

Αποτελέσματα αγώνων Α’Κατηγ. 2ης Αγων. (06-10-2018) Ώρα. 16:00   ΣΚΟΡ   1. ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ  (0-3) Τελ   2. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ  (5-0) Τελ   3. Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Μ.Γ.Ο. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  (0-1) Τελ   4. ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  (0-1) Τελ   Αποτελέσματα αγώνων Β’Κατηγ. 2ης Αγων. (06-10-2018) Ώρα. 16:00   ΣΚΟΡ  ...

Αποτελέσματα αγώνων (25-11-2018)…

Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. (25-11-2018) / Ώρα. 11:00    ΣΚΟΡ   1. ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  (1-5) Τελ.    Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. (25-11-2018) / Ώρα. 14:00    ΣΚΟΡ   1. ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  (0-1) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. (25-11-2018) / Ώρα. 15:00     ΣΚΟΡ   1. Μ.Γ.Ο....

Αποτελέσματα Αγώνων Κυριακής (30-09-2018)…

///////// Αποτελέσματα Αγώνων B' Kατήγ. 30/09/2018   / Ώρα. 11:00    Σκορ     1. ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ/Σ  (1-1) Τελ.   ///////// Αποτελέσματα Αγώνων Κυριακής 30/09/18 (Γ’ Εθν. 2ος όμιλος)  Ώρα. 16:00    Σκορ     1. ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  (0-1) Τελ.     2. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ  (0-2) Τελ.   ////// Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατήγ. 30-09-2018 / Ώρα....

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου 13-10-2018…

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγ. 3ης αγων.(13-10-2018) / Ώρα. 16:00     ΣΚΟΡ  1. ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ   (15:00)  (0-0) Τελ.  2. Μ.Γ.Ο. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  (3-2) Τελ.  3. ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  (3-1) Tελ.  4. ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – AΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (1-0) Τελ.   Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγ. 3ης αγων.(13-10-2018) / Ώρα. 16:00  ...