13 C
Moudania,Greece
Σάββατο, Φεβρουάριος 23, 2019

Ανακοίνωσε Λεμονή και Μαυρίδη ο Ηρακλής Ν.Φωκαίας…

Αναλυτικά οι ανακοινώσεις που έκανε πριν από λίγες ώρες η ομάδα της Φωκαίας, για τον Νίκο Λεμονή και τον Τερματοφύλακα Κυριάκο Μαυρίδη... Με χαρά σας ανακοινώνουμε την επιστροφή του Νίκου Λεμονή... Ο Νίκος ένα από τα καλύτερα παιδιά της Χαλκιδικής κι...

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής (20-01-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. 14ης αγων. (20-01-2019) / Ώρα. 11:00   ΣΚΟΡ   1. ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  (2-1) Τελ.   2. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (0-1) Τελ.   Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. 14ης αγων. (20-01-2019) / Ώρα. 14:00   ΣΚΟΡ   1. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ...

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου (19-01-2019)…

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγ. 17ης αγων. (19-01-2019) / Ώρα. 15:00     ΣΚΟΡ   1. Α.Ο.ΣΑΡΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  (6-0) Τελ.   2. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  (3-1) Τελ.   3. ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  (0-4) Τελ. Αποτελέσματα αγώνων Β’ Κατηγ. 14ης αγων. (19-01-2019) / Ώρα. 15:00  ...

Παρατηρητές Αγώνων Πρωταθλήματος 19–20 Ιαν…

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 19 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΝΑΙΑΣ 5 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ...

Διαιτητές αγώνων 19–20 Ιαν. 2019…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 19 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ   2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΩΝ/ΝΟΥ ΗΛ.   3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ   4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ –...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β’ Ερ. κατηγορίας…

Το πρόγραμμα τις Α & Β' Ερασιτεχνικής Κατηγορίας Χαλκιδικής... Για να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων (πατήστε εδώ...)

Παρατηρητές Αγώνων Πρωταθλήματος 12 και 13 Ιανουαρίου…

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Έναρξη Παρατηρητές ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 12/01/2019 15:00 ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 12/01/2019 15:00 ΧΑΜΑΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ 12/01/2019 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 12/01/2019 15:00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 12/01/2019 15:00 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 12/01/2019 15:00 ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 13/01/2019 15:00 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΙΓΕΑΣ...

Ορισμοί Διαιτητών Πρωταθλήματος 12 και 13 Ιανουαρίου…

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 12 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ   2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ   4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΝΑΒΟΛΗ   5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 6 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ   7 ΘΥΕΛΛΑ...

Επιστρέφει στον Αετό Φούρκας ο Θόδωρος Λιτζερίνος…

Επιστρέφει στον αετό φούρκας ο Θοδωρής Λιτζερίνος μετά από 4 χρόνια, όπου αγωνιζόταν στην ομάδα της Λάρισας "Λύκους"...

Πρωταθλήτρια χειμώνα η Κύπρος Διονυσίου!!!

Στο ντέρμπι κορυφής όπου έπαιζαν οι δύο πρωτοπόροι του ομίλου η Κύπρος με πρωταγωνιστή το Ζέτι Ντόμι (πέτυχε και τα δύο γκολ της ομάδας του)... Κέρδισε το ντέρμπι και έμεινε μόνη πρώτη στην βαθμολογία!! κερδίζοντας έτσι και τον άτυπο τίτλο του...