ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
  Σάββατο 19 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΠΑΥΛΙΔΗΣ)
2ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ(ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ)
3Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ(ΡΑΠΤΗΣ)
4ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ(ΠΑΝΟΥ)
5ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΥΡΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ(ΓΙΣΓΑΚΗΣ)
6ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑ’Ι’ΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ(ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ)
    
7ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ 
8Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΚΙΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΘΕΟΧΑΡΗΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
9Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ 
10Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 
    
  Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00 
11ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ 
    
  Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 
12ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ 
13Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
14ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 
15ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ 
16ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ 
    
17ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ 
18ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ 
19ΑΝΑΓ. ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ 
20ΑΕΠ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥΕ.Π.Σ.ΜΝ. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
    
    
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 
  Κ-16 Σάββατο 19 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00 
1ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣΧΡΥΣΕΛΗΣ 
2ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.ΝΙΚΗΤΗΣ
3ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 
4Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005ΜΟΥΤΣΑΚΗΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 
6Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ 
    
  Κ-12 Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00 
7ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΜΠΑΡΑΚΗΣ 
8ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥΔΕΜΙΡΗΣ 
9ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ 
10ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣΣΙΣΚΟΣ 
11ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΠΑΤΣΙΑΒΑΣΝΙΚΗΤΗΣ
12ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ( 12:30 ) ΠΑΤΣΙΑΒΑΣΝΙΚΗΤΗΣ
13ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.ΚΑΛΥΒΩΝ
14Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005ΛΑΓΑΡΙΑΣ 
15ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ